Okunma

Faceez İle Yüzünüz Gülecek


25 Şubat 2010 Perşembe 07:30
Faceez İle Yüzünüz Gülecek

Nintendo‘nun popüler el konsolu DSi için oyun ve uygulamalar yayınlanan DSiWare’e epey eğlenceli bir yapım eklendi. Faceez adı verilen uygulama, yüzünüzü tanımlayarak, kendi yazılımındaki karakterin üzerine ekliyor. Suratınızı kullanarak oynayacağınız ufak tefek oyunların yanı sıra, espirili görseller hazırlamanız için de materyaller bulunuyor.

#http://trailers-ll.gametrailers.com/gt_vault/12752/t_faceez_launch.flv#

Hazırladığınız görselleri kolaylıkla Facebook’taki arkadaşlarınız ile paylaşabileceğiniz bir arabirime de sahip olan yapım, yüzünüzü şekilden şekile sokarak, eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlıyor. Halihazırda indirime sunulan Faceez, 200 DSi puanı karşılığında satın alınıyor.

:: Faceez uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Faceez İle Yüzünüz Gülecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Faceez İle Yüzünüz Gülecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Faceez İle Yüzünüz Gülecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "