Okunma

Yüzünüzü Başka Vücutlara Taşıyın


23 Ocak 2009 Cuma 10:58
Yüzünüzü Başka Vücutlara Taşıyın

Kurulum istemeyen bir yazılım olan FaceOnBody ile sadece altı adımda herhangi bir resimdeki suratı diğer bir resimdeki vücuda yapıştırabilecek ve gerçekçilikten hiçbir kayıp vermeden bu işlemi tamamlayabileceksiniz.

Adım Adım Montaj

Programın sahip olduğu resim ve sahne sayısı oldukça fazla. İlk adımda bu resimlerden herhangi birini seçerek işlemlerinize başlıyorsunuz. İkinci adım surat bölümünü seçeceğiniz resminizi programa yüklemek oluyor. Üçüncü ve dördüncü adımı ise resminizdeki yüz kısmının çizgiler aracılığıyla belirlenmesi ve seçili hale getirilmesi oluşturuyor. Beşinci adım seçmiş olduğunuz suratı diğer resme taşımak ve gerekli doğallıkları sağlamak olarak belirlenmiş. Altıncı ve son adım ise resminizi kaydedip istediğiniz bir e-posta adresine doğrudan göndermek.

Örnekleri İnceleyin

FaceOnBody ile yapabileceklerinizin ne kadar profesyonel düzeyde olduğunu görebilmeniz için buradan yazılım ile yapılmış örneklere göz atabilirsiniz.

İndirin

Programın bu sürümü bazı kısıtlamalarla sunuluyor. Bu kısıtlamaları kaldırarak tam sürümü satın almak istiyorsanız 24,95 Dolar ödemeniz gerekmektedir.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (1,4 MB)

::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: FaceOnBody
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Yüzünüzü Başka Vücutlara Taşıyın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    3-4 kere kullandım key istiyor. nasıl full yaparıs bunu?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ilginç.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    ben kullanıyorum çok güzel bir program

" Yüzünüzü Başka Vücutlara Taşıyın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yüzünüzü Başka Vücutlara Taşıyın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yüzünüzü Başka Vücutlara Taşıyın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "