Okunma

Fallout 3 Broken Steel ‘Kırık’ Çıktı


05 Mayıs 2009 Salı 15:22
Fallout 3 Broken Steel ‘Kırık’ Çıktı

Broken Steel adıyla yayınlanan üçüncü Fallout 3 içerik paketi, Xbox 360 ve PC için yayınlanmasından kısa bir süre sonra Bethesda forumlarında isyan çıkmasına neden oldu! Paketin kurulumu gerçekleştiremediğini gören PC oyuncuları, Bethesda’yı eleştiri bombardımanına tuttu. Games for Windows Marketplace mağazasından kaldırılan Broken Steel’in hatasını gidermek için firmanın çalışmaları sürerken, Xbox 360 sürümünde de Achievement puanlarının hatalı verildiği haberleri, bir önceki içerik paketi Fallout 3: The Pitt‘te yaşanan aksaklıkları akla getirdi.

Fallout 3 galerimizi gezdiniz mi?

:: Bethesda içerik paketlerini neden yarım çıkarıyor?

Bilgi İçin :
Bethesda Forum
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Fallout 3 Broken Steel ‘Kırık’ Çıktı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    güzel bir oyun

" Fallout 3 Broken Steel ‘Kırık’ Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fallout 3 Broken Steel ‘Kırık’ Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fallout 3 Broken Steel ‘Kırık’ Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "