Okunma

Fallout 3’e HD Kaplamalar


10 Aralık 2008 Çarşamba 12:46
Fallout 3’e HD Kaplamalar

Fallout serisinin ekim sonunda çıkan en son oyunu Fallout 3, geniş bir yankı uyandırdı ve çok iyi eleştiriler aldı. Oyun aksiyon ve RPG öğelerini bir araya getirse de hareketli sahnelerin bolluğu daha dinamik bir oyun sunuyor. Fallout 3‘ün grafik ayrıntılarıyla zorlanmayacak bir bilgisayarınız varsa, zorlanmasını sağlayacak güzel bir haberimiz var. Geliştiriciler tarafından yayınlanan bir yama, oyundaki kaplamaların kalitesini yükselterek oyunu daha yava.. öhm yani daha güzel görünür bir hale getiriyor.

Pakette Neler Var?

İndirilebilir pakette Fallout 3‘ün oyun deneyimini değiştirecek yeni kaplamalar (texture) var. HD olarak anılan bu kaplamalar adından anlaşılacağı üzere, oyunun için varsayılan olarak gelen kaplamalardan daha yüksek çözünürlüklüler. Bu kaplamalar elbette sisteminize bağlı olmakla birlikte, ciddi performans sorunlarına yol açabilir. O sebeple hâlihazırda Fallout 3’ü ancak çalıştırabilir durumdaysanız, çok fazla önermiyoruz.

İndirin

:: Fallout 3 HD kaplamalar paketini indirmek için tıklayın. (398 MB)

:: Fallout 3’ü oynayıp bitirdiniz mi?

Bilgi için: Bethesda
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fallout 3’e HD Kaplamalar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fallout 3’e HD Kaplamalar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fallout 3’e HD Kaplamalar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "