Okunma

Fallout 3’ü Keyfinizce Düzenleyin


12 Aralık 2008 Cuma 12:00
Fallout 3’ü Keyfinizce Düzenleyin

Kasım ayında çıkarılacağı duyurulan Garden of Eden Creation Kit(GECK) adlı Fallout 3 bölüm düzenleyicisi, Bethesda Softworks tarafından ücretsiz yayınlandı. Oyunculara Fallout 3‘ün veri dosyalarına erişim hakkı tanıyarak, kendi binalarını, bölgelerini, diyaloglarını, silahlarını ve yaratıklarını oluşturma imkanı sunan GECK, hazırlanan bölümlerin de online olarak paylaşılmasını ve hatta birlikte oynanmasını sağlıyor. Ücretsiz bölüm editörünü Fallout 3 resmi sitesinden indirebilirsiniz.

:: Fallout 3 oynuyor musunuz?

Bilgi İçin : Bethesda
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fallout 3’ü Keyfinizce Düzenleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fallout 3’ü Keyfinizce Düzenleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fallout 3’ü Keyfinizce Düzenleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "