Okunma

Fallout, New Vegas’ta Sahne Aldı


29 Ekim 2010 Cuma 14:09
Fallout, New Vegas’ta Sahne Aldı

Fallout 3, çok kaliteli bir yapım olmasına rağmen sahip olduğu buglarla uzun süre başımızın ağrımasına neden olmuştu. Yine de sürükleyici senaryosu, sürpriz finali, yüksek oynanabilirliği ile RPG severlerin gözdesi olmayı başardı ve hem satış rakamları hem de topladığı övgülerle yapımcısı Bethesda Softworks’e çok şey kazandırdı.

#y3/3a64589fbda4b509d29d031c19f2b222.flv#

Fallout: New Vegas, Fallout 3’ün devamı veya genişleme paketi değil ara yapım konumunda. New Vegas, Fallout 3 hikayesinin 3 yıl sonrasında şekilleniyor: Nükleer bir felaket Las Vegas’ı kavurup geçmiş ve tehlikelerle dolu New Vegas’ın doğmasını sağlamış. Elbette biz de New Vegas’ı suçlululardan kurtaran esas oğlan rolüne soyunuyoruz.

New Vegas’ta, Fallout 3’ün grafik motoru kullanılsa da, görsellik yepyeni animasyonlar ve efektlerle zenginleştirilmiş. Aksiyon dozu, çok sayıda yakın mesafe silahıyla artırılmış. Böylece ortaya Fallout 3’ten hiçbir eksiği olmayan, uzun soluklu bir yapım çıkmış. New Vegas PC, Xbox 360 ve PS3 platformları için satışa sunuldu.

:: Sizce Fallout serisinin en başarılı yapımı nedir?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fallout, New Vegas’ta Sahne Aldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fallout, New Vegas’ta Sahne Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fallout, New Vegas’ta Sahne Aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "