Okunma

Fallout Vegas’a Taşınıyor


21 Nisan 2009 Salı 06:30
Fallout Vegas’a Taşınıyor

Henüz Fallout 3’ü bitirmediyseniz, acele etmenizde fayda var. Zira Bethesda Softworks‘ün yaptığı açıklamaya göre, Fallout: New Vegas adlı yeni bir oyun, Obsidian tarafından geliştirilerek 2010 yılında piyasaya sürülecek. Fallout 3‘ün devamı niteliği taşımasa da, Fallout evreninde geçecek oyun, Tactics ya da Brotherhood of Steel tarzında değil, yine RPG türünde olacak.

Henüz ortada bir çalışma olmadığı için, herhangi bir ekran görüntüsü paylaşamadığımız; PC, PS3 ve Xbox 360 platformlarında boy göstereceği duyurulan Fallout: New Vegas ile ilgili yeni detayları biz de sabırsızlıkla bekliyoruz.

:: Fallout’a doyum olur mu?

Bilgi İçin : Fallout
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Fallout Vegas’a Taşınıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    koca efsaneyi yedi herifler.. yazık oldu oyuna

" Fallout Vegas’a Taşınıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fallout Vegas’a Taşınıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fallout Vegas’a Taşınıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "