Okunma

Far Cry 2’ye Yeni İçerik Yolda


23 Kasım 2008 Pazar 10:30
Far Cry 2’ye Yeni İçerik Yolda

Far Cry 2 için ilk indirilebilir içerik paketi önümüzdeki hafta PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollarında yayınlanacak. Fortune’s Pack adındaki içerik, tek kişilik moda silah olarak susturuculu pompalı tüfek, lupara(sawed-off shotgun) ve tatar yayı(crossbow); araç olarak da Unimog ve Quad eklenecek. Çoklu oyuncuda ise Cheap Labor, Last Resort, Lake Smear ve Fort Fury adında dört yeni harita bulunacak. Senaryo moduna eklenen araç ve silahlar elbette online oyunlarda da görülecek. Henüz içerik paketinin PC için çıkış tarihi veya fiyatı belli olmasa da, Far Cry 2’ye eğlence katacağı kesin.


:: Far Cry 2’nin yeni araçları ::

:: Far Cry 2 oynuyor musunuz?

Bilgi İçin : Far Cry 2
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Far Cry 2’ye Yeni İçerik Yolda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Far Cry 2’ye Yeni İçerik Yolda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Far Cry 2’ye Yeni İçerik Yolda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "