Okunma

Farenizin Kontörümü Bitti


08 Temmuz 2009 Çarşamba 07:20
Farenizin Kontörümü Bitti

Skype görüşme ücretleri normal şehiriçi ve şehirdışı telefon görüşme ücretlerinden oldukça düşük. Bunu bilen ve günden güne artan Skype kullanıcısına yönelik ürünler artmaya başladı. Son örneklerden biri ise hem Skype telefon hem de fare olarak kullanabileceğiniz bir cihaz.

Bu ciha USB arabirim üzerinden bilgisayarınıza bağlanıyor. 800 dpi çözünürlük desteği sunan cihaz aynı zamanda kayar kapaklı bir Skype telefon. Ürünün hemen üst bölümünde bir LCD ekran bulunuyor. Bu ekran üzerinde aramalarınızı görebiliyorsunuz.

Fare mikrofon, kulaklık, ses kontrol ve ayarlama özelliklerine sahip. Ürünün fiyatı ise yaklaşık 50 dolar.

:: Bu tarz çok fonksiyonlu ürünler kullanmayı düşünür müsünüz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Farenizin Kontörümü Bitti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Farenizin Kontörümü Bitti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Farenizin Kontörümü Bitti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "