Okunma

Farklı konseptiyle Innovatours 11 Nisan’da başlıyor!


19 Mart 2018 Pazartesi 16:48
Farklı konseptiyle Innovatours 11 Nisan’da başlıyor!

Global girişimciler ve inovasyon liderleri İstanbul’da buluşuyor. Ama hemen aklınıza soğuk otel salonları, kongre merkezleri gelmesin. OGroup ve Workinton ortaklığıyla, Galatasaray Türk Telekom Stadyumu inovasyonların anlatıldığı değil, uygulandığı bir yere dönüşüyor. Uygulamalı ve eğlenceli atölyeleriyle Innovatours 11 Nisan’da başlıyor.

Farklı konseptiyle dikkat çeken etkinlikte, katılımcılar gün boyu ana sahnede devam edecek paneller, sunumlar ve özel oturumlara paralel 4 Farklı Lab’de 12 atölyeye giriş hakkına sahip olacak. İşte etkinliğe katılacakları bekleyen konular ve çalışmalar:

  • Artırılmış Gerçeklik ile Deneysel Keşifler
  • 1 Saatte Animatik Film Prodüksiyonu
  • Dijital Müşteri Deneyim Tasarımı
  • İskandinav Stil İnovasyon
  • İş Modeli Tasarımı
  • Prototip Geliştirme
  • Ekolojik Tasarım
  • Zihinsel Haritalama
  • 9 Adımda Oyunlaştırma

Sınırlı sayıdaki Innovatours biletleri için elinizi çabuk tutun!

Ayrıca UX Tasarım, Google Analytics ve IoT ile Yalın İnovasyon alanlarında gün boyu sürecek Workshop’lara katılabileceksiniz.Ana sahne, 4 Lab ve atölye çalışmalarına ek çeşitli deneysel aktiviteler, medya ve spor dünyasından sürpriz isimler ve günün sonundan özel bir kapanış etkinliği Innovatours’da olacak.

Etkinliğin açılış konuşması için, dünya çapında işletmelere girişimciliği öğreten ve ilk kitabı “School of Startups” ile yıllardır Amazon tarafından en iyi 50 işletme kitabı arasında güçlü yer tutan, Hindistan, Japonya, Güney Kore ve Dubai gibi birçok ülkede konuşmalarıyla ilham veren Jim Beach ile anlaşıldı.

Ektinlik biletlerinin sınırlı sayıda olduğunu hatırlatalım. Detaylı bilgiyeyse buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

:: Etkinliğe katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Farklı konseptiyle Innovatours 11 Nisan’da başlıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Farklı konseptiyle Innovatours 11 Nisan’da başlıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Farklı konseptiyle Innovatours 11 Nisan’da başlıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "