Okunma

FarmVille İçin Hasat Programı Yaptılar


22 Şubat 2010 Pazartesi 15:30
FarmVille İçin Hasat Programı Yaptılar

Günümüz insanını doğayla barıştıran FarmVille yakınlarda açıklanan rakamlara göre 80 milyon oyuncuya ulaştı. Bu kadar kişiye, bir ada kiralayıp burada gerçekten çiftçilik yapın dersek kaç tanesi teklifi kabul eder bilinmez. Ancak bu online oyunun kullanıcıları, çiftliklerini genişletmek için her yolu deniyor.

#http://video.shiftdelete.net/y/39b6232198923475bb79630c3b52a1b3.flv#

Otomatik hasat yapıyor

Saat kurup, hasat yapan insanlara mutlaka yakın çevrenizde rastlamışsınızdır. Bir grup Türk yazılımcı ise bu uğraşı, daha da ileriye götürdü. Warcraft gibi online oyunlarda bulunan ve otomatik olarak karakterin tecrübe puanı toplamasına yarayan, programlar bu yazılımcıların elinde FarmVille‘e u uyarlandı.

Yayınladığımız videoda gördüğünüz gibi, programı açıp hasat etmek istediğiniz kare sayasını yazılım üzerinde işaretliyorsunuz.

Bir iki basit ayardan sonra, program istediğiniz kadar kareyi otomatik olarak sizin yerinize hasat ediyor. Farmatik adlı programa buradan ulaşabilirsiniz.

:: FarmVille’de bu programı kullanmak ister misiniz?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “FarmVille İçin Hasat Programı Yaptılar”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    NASIL İNDİRECEĞİM ?

" FarmVille İçin Hasat Programı Yaptılar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere FarmVille İçin Hasat Programı Yaptılar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda FarmVille İçin Hasat Programı Yaptılar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "