Okunma

Farmville’de Para Ektiler


26 Şubat 2011 Cumartesi 09:00
Farmville’de Para Ektiler

Bundan beş yıl kadar önce, milyonlarca insanın ekranın başına oturup, bütün gün sebze-meyve ekeceğini iddia etseydiniz, en yakın psikiyatriste yönlendirilir ve tedavi olmanız konusunda ciddi tavsiyeler alırdınız. Ne var ki, inanılmaz olan gerçek oldu ve Facebook – Zynga birlikteliği ortaya Farmville’i çıkardı. 

Dolarla Beslenen Tarla

Şimdilerde FarmVille, yalnızca Facebook’la yetinmeyen, akıllı telefonları ve MSN hesaplarını işgal eden dev bir organizma. Üstelik FrontierVille, Happy Farm, City Farm gibi oyunların da önünü açarak, geliştiricisine, yalnızca 2009 yılında 850 milyon dolar gelir elde ettirdi. Borsaya açılan Zynga’nın değeri tam 9 milyar dolar. Eh, ne diyelim, kullanıcılar çilek, geliştiriciler dolar ekiyor.

:: Zynga’nın inanılmaz çıkışı hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Farmville’de Para Ektiler”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    aynen öyleee

  2. RedBull dedi ki:

    Allahım daha nelşer görecez

  3. SDN Okuru dedi ki:

    nasılyaaaa

" Farmville’de Para Ektiler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Farmville’de Para Ektiler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Farmville’de Para Ektiler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "