Okunma

Faturasız Vınn Modem Nasıl Alınır?


02 Mart 2011 Çarşamba 20:27
Faturasız Vınn Modem Nasıl Alınır?

Turkcell faturasız 3G internet hattı alan abonelerin faydalanabileceği “Faturasız VINN” kampanyasını başlattığını duyurdu. Operatörün müşterileri kampanya ile kontratsız olarak VINN E176 model modeme sahip olabilecek.

Ayrıca, tüketiciler paket aşımı olmadan interneti kullandıkları kadar da ödeyebilecekler. Bu kampanyadan faydalananlar VINN+3G hattına yüzde 33  indirimle sahip olabilecek. 

17.Yılında Turkcell Neler Planlıyor?

Kampanyanın İçeriği Nedir?

Firmanın açıklamasına göre World Card kullanıcıları  VINN+faturasız 3G hattı+4 GB’lık paketi tüm vergiler dahi 118 liraya ve 10 taksitle alabilecek.

Word Card ise taksitlerden birini kullanıcılara hediye edecek. Kampanya için son başvuru tarihi ise 7 Nisan 2011 yılı olarak açıklandı.

:: Turkcell’in bu kampanyasından faydalanacak mısınız?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Faturasız Vınn Modem Nasıl Alınır?”

  1. WhiteHawk dedi ki:

    Bu yazıyı kim yazdı.Ayıp ya foruma yakışmı***** sürü imla hatası ***** Google dan tercüme edilmiş gibi.

" Faturasız Vınn Modem Nasıl Alınır? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Faturasız Vınn Modem Nasıl Alınır? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Faturasız Vınn Modem Nasıl Alınır? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "