Okunma

Fazla Sayfa Az Maliyet: HP 2060 AIO


02 Aralık 2010 Perşembe 14:03
Fazla Sayfa Az Maliyet: HP 2060 AIO

HP, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek düşük maliyetli teknolojiyi kullanıcıları ile buluşturuyor. Avantajlı mürekkebe sahip yeni ürün serisi ve özel kartuşları sayesinde, yüksek hacimli baskı gereksinimi olan tüm kullanıcılar, baskı harcamalarını en aza indiriyor.

Yepyeni HP Deskjet Avantajlı Mürekkep 2060 AIO Serisi, 119 TL satış fiyatı ile Türkiye’de satışa sunuldu.

 

HP Deskjet Avantajlı Mürekkep 2060 AIO Serisi, eviniz ve ofis ortamınız için, size, en uygun maliyeti sunarken; yüksek kaliteli, kullanımı kolay ve güvenilir baskı imkanı sağlıyor.

Ayrıca, bu özel yazıcı serisini, son derece düşük maliyetli mürekkep kartuşları ile birlikte kullanabileceksiniz (İlk Sandy Bridge Notebook HP’den).

Yazıcıya özel kartuşları olan, HP 704 Deskjet Siyah Mürekkep Kartuşu’nun satış fiyatı ise sadece 16.90 TL!

 

HP Deskjet Avantajlı Mürekkep 2060 AIO Serisi ile son derece düşük maliyetli HP 704 Deskjet Siyah ve Üç Renkli mürekkep kartuşları bir arada kullanacaksınız.

Sayfa verimi 480 siyah-beyaz sayfa ve 200 renkli sayfaya kadar çıkan bu ürün, standart Deskjet kartuşlara kıyasla tam 2 katı oranında daha fazla sayfayı daha az maliyete üretiyor.

Siyah baskıda 3.6 kuruş, renkli baskıda ise, 12 kuruş sayfa başı maliyet ile rakiplere göre tam 4 kat baskı avantajına sahip olacaksınız.

:: Baskı maliyeti mi yoksa kalite mi? Yazıcılarda en çok hangi özelliğine dikkat edersiniz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fazla Sayfa Az Maliyet: HP 2060 AIO konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fazla Sayfa Az Maliyet: HP 2060 AIO ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fazla Sayfa Az Maliyet: HP 2060 AIO ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "