Okunma

Bilgilerinizi Zorlanmadan Yedekleyin


31 Mart 2009 Salı 18:15
Bilgilerinizi Zorlanmadan Yedekleyin

Yedekleme kavramının bilgisayar kullanıcıları açısından tartışmasız oldukça önemli bir yeri var. Bu işi iyi yapan uygulamalar da en az yedekleme kavramı kadar önem teşkil ediyor. FBackup adlı bir yazılım da bilgilerinizi ve sabit diskinizi yedekleyebilen ücretsiz ve başarılı yedekleme programlarından biri.

Parola ile Yedekleyin

Diskinizin ister hepsini isterseniz de seçtiğiniz bölümleri yedekleyebilen programın en güzel özelliklerinden biri parola koruma desteğine sahip olması. Bu sayede bilgileriniz yedeklenirken sizden bir parola isteniyor ve yedeklediğiniz yerde dosyalarınıza ancak bu parola ile erişim sağlayabiliyorsunuz. Güvenlik ve gizliliğinize önem veren FBackup, Outlook Express’de yer alan e-postalarınızı da aynı şekilde istediğiniz bir depolama birimine yedekleyebiliyor.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (8,82 MB)

::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Softland
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilgilerinizi Zorlanmadan Yedekleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilgilerinizi Zorlanmadan Yedekleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilgilerinizi Zorlanmadan Yedekleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "