Okunma

FC Barcelona, Şanlıurfa’da Yetenek Avına Çıktı


10 Haziran 2013 Pazartesi 06:28
FC Barcelona, Şanlıurfa’da Yetenek Avına Çıktı

Avea’nın, FC Barcelona ile işbirliği yaparak, Türkiye’nin gelecekteki futbol yıldızlarını yetiştirmek amacıyla hayata geçirdiği FCBEscola Camp Avea’nın 2013 1. dönem kamp seçmeleri, Şanlıurfa’da 7-8 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirildi.

9-15 yaş aralığındaki genç yetenekler arasından seçilen yıldız futbolcu adayları, Haziran ayı sonunda gerçekleştirilecek FCBEscola Camp Avea 2013’ün ilk kamp dönemine katılarak bir hafta boyunca FC Barcelona’nın yıldızlarını yetiştiren eğitmenlerden ders alacak.

FCBEscola Camp Avea hakkında

Barcelona Futbol Kulübü’nün Türkiye’deki resmi telekomünikasyon ortaklığından yola çıkan ve “Türkiye’nin Minikleri Dünyanın Yıldızları” projesine imza atarak geçtiğimiz yıl 18 genç yeteneği Barcelona’ya eğitime götüren Avea, dünyaca ünlü FCBEscola futbol kampını ise FCBEscola Camp Avea adı altında Türkiye’ye genç yeteneklere fırsat vermek ve onların hayallerini gerçekleştirmeleri için geliştirdi.

Futbolda başarıyı yakalamış bir ekolü Türkiye’ye taşıyarak, bilimsel ve başarısı kanıtlanmış yöntemleri, yetenekli gençlere öğreten FCBEscola Camp Avea kapsamında geçtiğimiz yıl 240 genç ve 24 antrenöre eğitim verildi.

FCBEscola Camp Avea 2013 kapsamında ise 260 genç ve 24 antröner eğitim alacak.

:: FCBEscola ile ülkemizde yeni yetenekler görebilir miyiz?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “FC Barcelona, Şanlıurfa’da Yetenek Avına Çıktı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ben Futbolcu Olmak İSTİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bizim urfada coşmaya başladı. Yok bilmem nfc ve urfa kart yok yetenek avcısı 🙂

" FC Barcelona, Şanlıurfa’da Yetenek Avına Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere FC Barcelona, Şanlıurfa’da Yetenek Avına Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda FC Barcelona, Şanlıurfa’da Yetenek Avına Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "