Okunma

FCBEscola Camp Avea Projesine Ödül Verildi


25 Aralık 2012 Salı 01:30
FCBEscola Camp Avea Projesine Ödül Verildi

Türkiye’nin stratejik vizyonuna katkı sağlamak amacında olan sorumlu şirketlerin uluslararası arenada örnek olacak KSS çözümlerinin sergilendiği “İşletme 2023; Cumhuriyet’in 100. Yılında Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazaryeri”nde, Avea; KSS kategorisinde FCBarselona Camp Avea Projesi ile ödüle layık görüldü.

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği (TKSSD) tarafından düzenlenen “KSS Çözümleri Pazaryeri” etkinliğinde en iyi KSS projeleri ödüllendirildi. Avrupa Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği, ulusal ortaklarından oluşan jüri tarafından, Türkiye’nin ilk 500’e giren şirketlerinin, 2011 – 2012 dönemindeki sosyal sorumluluk uygulamaları değerlendirilerek ödüllendirildi.

Türkiye’den 18 şirketin KSS uygulamalarının sergilendiği ve ödül kapsamında değerlendirildiği etkinlikte; Avea’nın FC Barcelona ile TOSF’un (Türkiye Okul Sporları Federasyonu) desteğiyle hayata geçirdiği FCBEscola Camp Avea, “Uluslararası İşbirliği” ödülünü aldı.

Bu sene pazaryerine Ermenistan, Azerbaycan, Romanya, Bulgaristan ve Ukrayna’dan birer şirket ve KSS dernekleri de katıldı.

:: Avea’nın bu projesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" FCBEscola Camp Avea Projesine Ödül Verildi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere FCBEscola Camp Avea Projesine Ödül Verildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda FCBEscola Camp Avea Projesine Ödül Verildi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "