Okunma

Boks Ringinden Son Görüntüler


19 Nisan 2009 Pazar 15:52
Boks Ringinden Son Görüntüler

PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollarında 30 Haziran 2009‘da çıkacak olan EA Sports’un rakipsiz boks oyunu serisi Fight Night Round 4 için en yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Halihazırda bayılarak oynadığımız serinin mevcut son oyunu FNR3’ten kat kat iyi olacağı iddia edilen 4. oyun için sunulan son görseller, bu iddiaların hiç de asılsız olmayacağını kanıtlar nitelikte.

Gelişmiş fizik motorunu, çok daha gerçekçi vuruş tepkilerini, in-fight olarak da bilinen yakın mücadeleyi, sıyırmaları ve daha komplike idmanları bu ekran görüntülerine eklerseniz, sanırız ne demek istediğimizi daha iyi anlayabilirsiniz:


Ekran görüntülerinin tamamını görmek için tıklayın.

:: Fight Night Round serisini oynadınız mı?

Bilgi İçin : Fight Night Round 4
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Boks Ringinden Son Görüntüler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Boks Ringinden Son Görüntüler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Boks Ringinden Son Görüntüler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "