Okunma

FileZilla 3.2.0 RC1 Çıktı


01 Ocak 2009 Perşembe 11:04
FileZilla 3.2.0 RC1 Çıktı

Başarılı bir FTP istemcisi olan FileZilla, önemli gelişmeler içeren 3.2.0 sürümünün ilk çıkış öncesi yayınını yaptı. Kolay kullanımlı, güçlü bir şifreleme desteğine sahip ve 4 GB’dan büyük dosyaları da destekleyen FileZilla 3.2.0 RC1, proxy ve sıra desteğinin yanı sıra hız sınırlayıcısına ve yer imleri ekleme özelliğini de barındırıyor. Bilgisayarınızda bir FTP istemcisine ihtiyaç duyuyorsanız, FileZilla 3.2.0 RC1 sürümünü denemenizde fayda var. Çıkış adayı olan yazılımın Windows sürümü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : FileZilla
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" FileZilla 3.2.0 RC1 Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere FileZilla 3.2.0 RC1 Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda FileZilla 3.2.0 RC1 Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "