Okunma

Filmler Doğrudan Bravia’da


01 Temmuz 2008 Salı 21:00
Filmler Doğrudan Bravia’da
Yakın gelecekte Sony Bravia HD televizyonların inanılmaz yükselişine tanık olabiliriz. Sony, Blu-ray ile savaş ganimetlerini toplamanın yanı sıra, geleceğin teknolojisi olan internetten film indirme sistemi için çalışmalara başladı. Şimdilik PlayStation 3 konsoluna indirilebilen olan filmler, yakın zamanda Bravia HDTV‘lerde de internet üzerinden edinilebilecek.

Oynatıcılar Aradan Çekiliyor

Genişbant internet hızlarının artması ve internetten alışverişin yaygınlaşması ile birlikte indirilebilir içerik sistemleri teknoloji devlerinin de yakın markajında. Sony de, Bravia TV‘lere indirilebilir içerikleri ABD’de bu sonbaharda kullanıma sunmayı planlıyor.

Howard Stringer, indirilebilir ilk filmin adını bile koydu: Will Smith‘in başrolde oynadığı Hancock. Blu-ray gibi başarılı bir formata rağmen geleceğe yatırım yapıp kullanıcılara farklı yöntemler sunmak da Sony‘nin etiğine yakışacak türden bir davranış olsa gerek.

Bilgi İçin: Sony Bravia
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Filmler Doğrudan Bravia’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Filmler Doğrudan Bravia’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Filmler Doğrudan Bravia’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "