Okunma

Finans ve Yazılım Günleri için şimdiden yerinizi ayırtın


22 Kasım 2016 Salı 11:15
Finans ve Yazılım Günleri için şimdiden yerinizi ayırtın

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin en yüksek katılımcısına sahip kariyer etkinliği olan ve Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından düzenlenen Finans ve Yazılım Günleri bu yılda 1-2 Aralık 2016 tarihinde Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde iki dev sektörün en iyilerini öğrencilerle buluşturuyor.

Finans ve yazılım sektörüne odaklı öğrencilerle, akademisyenleri ve sektörün profesyonellerini bir araya getirerek tüm ekosistemin mesleki ve kişisel gelişimlerinin yanı sıra ağlarına da katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Finans ve Yazılım Günleri için tarih belli oldu

Yenilenen yapısı ve içeriğiyle finans ve yazılım sektörünün nabzını tutmaya devam edecek iki günlük etkinliğimizde seminerler, workshoplar, yazılım ve kişisel gelişim eğitimleri, kariyer planlamaları ve işe alım simülasyonlarıyla katılımcılarımızın etkinliğimizden maksimum memnuniyetle ayrılmalarına olanak sağlıyoruz.

16-11/22/fyg_ana_afis-1-1479813135.jpg

Bu yıl AKBANK ana sponsorluğunda Allianz, Kariyer.net, Denizbank, Çiçeksepeti.com, SAPTürkiye, BilgeAdam, Turkcell, Microsoft, I Can Academy, Linux BGA ve daha birçok firmayı ağırlayacağız.

Kendinize staj imkanları da yaratabileceğiniz İki Dev Sektörü Tek Organizasyon’da buluşturan etkinliğimizde 1000 kişilik sınırlı kontenjandaki yerinizi önceden ayırtın
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Finans ve Yazılım Günleri için şimdiden yerinizi ayırtın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Finans ve Yazılım Günleri için şimdiden yerinizi ayırtın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Finans ve Yazılım Günleri için şimdiden yerinizi ayırtın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "