Okunma

Finans Zirvesi


20 Kasım 2012 Salı 09:10
Finans Zirvesi

Active Academy 10. Uluslararası Finans Zirvesi’nin bu yılki teması farklı ülkelerde karşılaşılan ekonomik sorunlar küresel bazda ele alınarak yeniden dizayn edilecek.

Bu yeniden dizayn, finansal sektörünün yeni kurallarını belirlemeye yönelik olacak. “Global Finansal Tasarım: Sil Baştan!” sloganı ile yapılacak zirvenin programına buradan ulaşabilirsiniz.

Finans teknolojileri fuarı

Active Academy 10. Uluslararası Finans Zirvesi kapsamında geçen yıllarda olduğu gibi, bu yıl da zirvenin düzenlendiği tarihlerde ve zirve ile aynı mekânda Finans Teknolojileri Buluşmaları düzenlenecek. Finans Zirvesi ile birlikte, finans teknolojileri de bu günlerde konuşulacak.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Finans Zirvesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Finans Zirvesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Finans Zirvesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "