Okunma

Firefly ile Dosyalarda Gezin


30 Mart 2008 Pazar 21:00
Firefly ile Dosyalarda Gezin
Şu sıralarda geliştirilme aşamasında olan bir Firefox eklentisi olan Firefly, Mozilla Firefox‘un tam anlamıyla sahip olmadığı bir özelliği getiriyor. Dosya sisteminde gezinmeyi sağlayan Firefly eklentisiyle, dizin aralarında kopyalama ve ön izleme gibi işlemler de yapabiliyorsunuz. Firefly hâlen geliştirilme aşamasındaki bir eklenti ve hem GNU/Linux hem de Windows altında çalışabiliyor.

Gelişim Sürüyor

Yazılım henüz geliştirilme aşamasında ve özellikle ön gösterim için üçüncü şahıs yazılımlardan (çoklu ortam dosyaları için VLC Player, gibi) faydalanmasıyla ilgili sorunları mevcut. Kurulum ve kaldırma sırasında sorunla karşılaşmadık, fakat kararlılık sorunları yaşamanız mümkün.

İndirin!

Bilgi için: Firefly
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

4 yorum - “Firefly ile Dosyalarda Gezin”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Bu eklentide bir sorunmu var ne boyutu 4Gb diye görünüyor bir ilgilenseniz derim ben……

 2. SDN Okuru dedi ki:

  e bu özellik opera’nın baya önceki sürümlerinde bile vardı…üstelik eklenti falan da değ***** çıkıp da demedi ben böyle yaptım… firefox baya bi arkadan geliyo söyliyim :)…

 3. SDN Okuru dedi ki:

  link calısmıyor…

 4. SDN Okuru dedi ki:

  şu firefox a minik bi çekirdek yazsınlarda oluversin simple powerfull OS…

Geri bildirim