Okunma

Firefox 3.5’in 94 Sürümü Kayıp!


10 Haziran 2009 Çarşamba 09:33
Firefox 3.5’in 94 Sürümü Kayıp!

Mozilla, Firefox 3.5 için yeni bir beta sürüm yayınladı. Güncellemenin “beta 99” olarak adlandırılması ise kafalarda en son yayınlanan beta 4‘ün ardından çıkan 94 sürümden habersiz kaldığımız şeklinde yorumlanmasın. Bunun anlamı, ürünün kararlı sürümüne sadece bir adım kaldığı.

Firefox 3.5 b4 ile 3.5 b99 arasında pek fazla fark yer almıyor. Daha ziyade bazı hata gidermeler, JavaScript motoru güncellemeleri ve OGG tabanlı medya oynatımı için gelişmiş destek sunuyor. Firefox 3.5‘e giden yolda son virajı, aşağıdaki bağlantıyla alabilirsiniz:

:: Firefox 3.5 Beta 99’u indirin.

:: Firefox’un beta sürümlerini takip ediyor musunuz?

Bilgi İçin : Mozilla
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Firefox 3.5’in 94 Sürümü Kayıp!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bu sürüm Türkçe mi?

" Firefox 3.5’in 94 Sürümü Kayıp! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Firefox 3.5’in 94 Sürümü Kayıp! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Firefox 3.5’in 94 Sürümü Kayıp! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "