Okunma

Firefox Kısa Film Yarışması Başlıyor


29 Ocak 2012 Pazar 16:15
Firefox Kısa Film Yarışması Başlıyor

İnternet kullanıcılarının yakından tanıdığı Mozilla’nın ateş tilkisi, hikayesinin kullanıcıları tarafından yazılması için duyuru yayınladı. Var olduğu her ortamda insan odaklı ve kâr amacı gütmeden hareket ettiğini söyleyen firma, yine aynı sloganla festivalin başlangıcını verdi.

4 farklı kategoride düzenlenecek olan yarışmada tema, internette karşılaşılan sorunların Firefox ile nasıl çözülebildiği. Konu hakkında önemli kriterler belirleyen ekibin aslında tek amacı, kullanıcı yazılım bütünleşmesinin tam anlamıyla yansıtılabilmesi.

Şubat ayındaki başvuruların ardından kazananlar Mayıs’ta açıklanacak. Birinci gelen film uluslararası kampanyalarda kullanılırken bir de sürpriz hediye verilelecek.

  • Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz -Türkçe olan- bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

:: Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz? Yarışmaya katılacak mısınız?

 
yazarCihan PEHLİVAN

'Teknoloji tutkusu dinmek bilmeyen öğrenci' olarak tanınan yazarımız, sosyal medya ve internet gündemini adeta bir gölge gibi takip ediyor. Ek olarak çeşitli yazılım ve servis incelemeleriyle SDN okurlarına faydalı ipuçları veriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Firefox Kısa Film Yarışması Başlıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    İnternet Explorer’a iyi kapak olmuş 😀

" Firefox Kısa Film Yarışması Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Firefox Kısa Film Yarışması Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Firefox Kısa Film Yarışması Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "