Okunma

Firefox’a Geri Dönüşüm Kutusu


29 Kasım 2008 Cumartesi 13:29
Firefox’a Geri Dönüşüm Kutusu

İnterneti aktif şekilde takip eden Firefox kullanıcılarının en sık kullandığı özelliklerden biri de yer imleri (bookmarks) olsa gerek. Ancak herhangi bir sebeple silinen bir yer imi, sistemden tamamen atıldığı için geri dönüşü mümkün olmayan hüsranlara sebebiyet verebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için, kullandığınız eklentilerin arasına Bookmark Trash‘i eklemenizde fayda var. Firefox’un yer imleri klasörüne bir de Bookmark Trash (Yer İmi Çöplüğü) oluşturan bu faydalı eklenti sayesinde, sildiğiniz yer imleri burada kendine yer edinerek, son pişmanlığın fayda etmesini sağlıyor. Henüz deneysel aşamada olan Bookmark Trash 0.1.1 sürümünü indirmek için Firefox hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

:: Bookmark Trash’i Mozilla Firefox’a eklemek için tıklayın.

:: Bu eklenti işinize yaradı mı?

Bilgi İçin : Bookmark Trash
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Firefox’a Geri Dönüşüm Kutusu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    G marks kesın cozum.

" Firefox’a Geri Dönüşüm Kutusu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Firefox’a Geri Dönüşüm Kutusu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Firefox’a Geri Dönüşüm Kutusu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "