Okunma

FirePro İle Enerji Tasarrufunun Dibine Vurun


09 Mart 2009 Pazartesi 15:10
FirePro İle Enerji Tasarrufunun Dibine Vurun

AMD, profesyonel kullanımı hedef alan yeni ekran kartı FirePro 2450‘yi piyasaya sürdü. 512 MB belleğe sahip olan yeni 2450, sadece 18 watt güçle çalışabilmesiyle ön plana çıkıyor. PCI-Ex 2.0 arabirimini kullanan kartın piyasaya çıkış fiyatı ise 499 Dolar. Bakalım bu enerji tasarruflu ekran kartı olayı, oyuncu ekran kartlarını da etkileyecek mi.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “FirePro İle Enerji Tasarrufunun Dibine Vurun”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Halen kum uygarlıgında yaşadığımız müddettçe fiyat olarakda çok başarılı olamayız.Binalar kumdan işlemciler kumdan çok şey ***** kütüphane taasup sahibi hristiyanlar tarafından yakılmasaydı.Şimdi enerji tasarrunu ağzımıza bile almı***** çağını geçmiştik.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    o paraya onu kimse almaz ha elektrşğe fazladan para ödemişsin ha buna.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    en iyi lapyop a gider bu kart

" FirePro İle Enerji Tasarrufunun Dibine Vurun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere FirePro İle Enerji Tasarrufunun Dibine Vurun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda FirePro İle Enerji Tasarrufunun Dibine Vurun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "