Okunma

Fitbit Versa, Apple Watch’a karşı güç kazanıyor


02 Ağustos 2019 Cuma 19:20
Fitbit Versa, Apple Watch’a karşı güç kazanıyor

Ionic firmasının Mart 2018 yılında piyasaya sürdüğü Fitbit Versa yenileniyor. Ortaya çıkan fotoğraflar, Fitbit Versa tasarımı hakkında bazı bilgileri ortaya çıkardı. Aynı zamanda Apple Watch alternatifleri arasında gösterilen saatin teknik özellikleri ile ilgili de bilgiler paylaşıldı.

Yeni Fitbit Versa tasarımı ile eski nesil arasında fark var mı?

Twitter kullanıcısı Evan Blass tarafından sızdırılan görüntülerde Fitbit akıllı saatlerinin yeni versiyonu geleceği iddia edildi. İkinci jenerasyon diyebileceğimiz bu cihaz bazı önemli değişikler geçirmiş. Eğer görüntülerde gördüğümüz akıllı saat piyasaya sürülecek olursa ilk jenerasyon Fitbit’ten pek bir farkı olmadığı söylenebilir. Alüminyum kasası, üst kısıma doğru bulunan PurePulse adlı nabız ölçer ve yan tarafında bulunan üç adet düğme görünen ilk yenilikler olabilir.

fitbit versa

Tüm bunların yanında akıllı saatte geliştirilen en önemli değişiklik ekran teknolojisinde yapılmış. LCD ekran panelleri yerine AMOLED bir ekran paneli kullanan Ionic, akıllı saatten maksimum performans alınmasını hedeflemiş. Ayrıca tasarım konusunda yapılan değişikliklerden biri de logonun ekrana taşmaması ve net bir saat alanı sunması olarak karşımıza çıkıyor. Apple Watch sahiplerinin Siri’yi kullanabilmesi gibi bir detayı da göz ardı etmeyen Ionic, bu konuda Amazon akıllı asistanını saatinde konumlandırarak eksik yönlerini kapatmayı hedefliyor.

Yeni nesil Fitbit Versa hakkında henüz resmi bir açıklama olmamasına karşın bu ve bunun gibi belirgin sızıntılar firmanın yeni bir model üzerinde çalıştığını öne sürüyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Fitbit Versa, Apple Watch’a karşı güç kazanıyor”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Bence şık Apple watch da neymiş

" Fitbit Versa, Apple Watch’a karşı güç kazanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fitbit Versa, Apple Watch’a karşı güç kazanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fitbit Versa, Apple Watch’a karşı güç kazanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "