Fitbit’in yeni akıllı saati ortaya çıktı!


02 Nisan 2017 Salı 04:30
Fitbit’in yeni akıllı saati ortaya çıktı!

10 yılı aşkın süredir insanların uyku ve sağlık durumlarını takip edebilmesini sağlayan ürünler geliştiren Fitbit, giyilebilir teknoloji pazarında akıllı saat ve bileklikleri ile boy gösteriyor.

Geçtiğimiz ay Fitbit’in üretim hattında yaşadığı problemler nedeniyle yeni akıllı saat modellerinin tanıtımını ve çıkışını ertelediğini sizlere duyurmuştuk.

Yeni Fitbit akıllı saate ait ilk görsel!

Geçtiğimiz günlerde Fitbit hakkında hazırladığı raporu yayınlayan Yahoo Finans, yaşanan donanım sorunları nedeniyle yeni akıllı saatin 2017 yılının sonuna ertelenmek zorunda kalındığını belirtti.

17-05/02/fitbit-smartwatch.jpg

Ayrıca, raporda yer verilen cihaz görselini incelediğimizde, alüminyum kasanın kullanıldığı Fitbit Blaze’e benzer tasarıma sahip olan bir akıllı saat ile karşılaşıyoruz.

Tek bir şarjla dört güne kadar kullanım ömrü sunacağı söylenilen akıllı saatin, 1000 nit parlaklık değerine ulaşabilen bir ekrana ve GPS, kalp atış hızı gibi sensörlere ev sahipliği yapacağı belirtiliyor.

:: Fitbit’in üretmiş olduğu akıllı saat modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz?


 • yazarMehmet Ali Ertunç

  2015 yılının Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Pilot olma hayali ile uçaklara olan hayranlığı her geçen gün artarken, 7 yıl önce başlayan spor hayatına zorunlu bir ara sonrasında kaldığı yerden devam ediyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Fitbit’in yeni akıllı saati ortaya çıktı!” üzerine bir yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Apple Watchtan bile tipsiz

  Yorum yazın

  Geri bildirim