Okunma

Flip Ailesi Genişlemeye Devam Ediyor


20 Eylül 2010 Pazartesi 14:30
Flip Ailesi Genişlemeye Devam Ediyor

HD kalitesinde görüntü kaydeden Flip ailesine iki üye daha katılıyoru. Cisco imzasını taşıyan MinoHD ve UltraHD‘nin duyurusu yapıldı! (Üçüncü Boyutun Geleceğinde Gözlük Yok)

 

İki Yeni Flip

720p görüntü kalitesine sahip olacak cihazlar, saniyede 60 frame (Önceki sürümü saniyede 30 frame’di) kaydedebilecek. 8 GB (199$) ve 4 GB (149$) olmak üzere iki modeli bulunan Ultra HD, kısa süre sonra satışa sunulacak. Flip ailesinin bir diğer modeli olan MinoHD, 8 GB (229$) ve 4 GB (179$) seçenekleriyle daha sonradan raflarda yer bulacak.

İki model arasında gelişmiş işlemci ve dokunmatik tuş takımı gibi teknik özellik farkları yer alacak. Cihazın ülkemize ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

:: Flip’in yeni modelleri ülkemizde piyasaya sürülünce, satın almayı düşünüyor musunuz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172339-flip-ailesi-genislemeye-devam-ediyor.html
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Flip Ailesi Genişlemeye Devam Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Flip Ailesi Genişlemeye Devam Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Flip Ailesi Genişlemeye Devam Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "