Okunma

Floppy Sürücü Aranıyor! Ödüllü


23 Eylül 2009 Çarşamba 14:23
Floppy Sürücü Aranıyor! Ödüllü

Evan Brother uzun süre önce ortadan kaybolan Floppy disk sürücüsünü arıyor, ayrıca bunun için ödülde vaat ediyor, fakat herhangi bir özellik belirtmemiş.

Yazıyı okuduğunuzda görebilirsiniz ki, floppy sürücü uzun yıllardır Evan’ın evindeymiş ve üzerindeki çizikler ve sakız izlerine rağmen Floppy sürücünün derin manevi değeri var. Floppy sürücü uzun süre önce garajındaki masanın üzerinden kaybolmuş.

Unutulmaz bu antikaya ne olduğu bilinmez, fakat şu açık ki onun sahibi oldukça endişeli. Evan arama ilanının üzerine Floppy diskini alan kişiye hitaben bir de kibar not düşmüş. “Ne çeşit hasatlıklı bir zihin insanın Floppy sürücüsünü alır?”

:: Kaybettiğiniz bir eşyayı nerede ararsınız?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Floppy Sürücü Aranıyor! Ödüllü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Floppy Sürücü Aranıyor! Ödüllü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Floppy Sürücü Aranıyor! Ödüllü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "