Okunma

Fly Quantum IQ4513 Kutu Açılımı ve Fiyat Bilgileri


17 Kasım 2014 Pazartesi 12:00
Fly Quantum IQ4513 Kutu Açılımı ve Fiyat Bilgileri

Geçtiğimiz haftalarda detaylı bir şekilde incelediğimiz FLY Quantum IQ4513, bize mühendislik örneği olarak gelmişti. Dolayısıyla kutu içeriğine bakamamıştık. Detaylı inceleme videomuzu izleyemeyenler, aşağıdaki linkten incelemizi görebilirler.

:: FLY Quantum IQ4513 detaylı incelemesini buradan izleyebilirsiniz…

899 TL gibi iddialı bir fiyata, üst seviye teknik özelliklere sahip olan FLY Quantum IQ4513 modeli, incelememizden sonra epey dikkat çekti ve bize ne zaman satışa çıkacak, nerede çıkacak gibi sorular sıkça yöneltilmeye başlamıştı. Biz de hem kutu içeriğine bakıyoruz hem de satış bilgilerine değiniyoruz. 

:: FLY Mobile Türkiye ile FLY markasını, ürünlerini ve hizmetlerini konuştuk…

FLY Quantum IQ4513 satışa çıkıyor

Merakla beklenen FLY Quantum IQ4513, nihayet satışa çıkıyor. Kliksa.com’da ön siparişe açılan Quantum’u satın almak için buraya tıklamanız yeterli.

Ön sipariş sürecinin tamamlanıp, kısa bir süre sonra satışların başlayacağı gelen bilgiler arasında. Ayrıca cihaz, Aralık ayı içerisinde pek çok büyük perakende firmasında da raflarda olacak. Yani ürünü almak isteyenler, Aralık ayında rahat bir şekilde alabilecekler.

Dilerseniz bilgileri ve cihazın kutu içeriğini videomuzda görebilirsiniz. İyi seyirler…

:: FLY Intruder IQ459 detaylı incelemesini buradan izleyebilirsiniz…

:: Fiyat performans odaklı ürünleriyle dikkat çeken FLY’ın ürünlerini nasıl buluyorsunuz? Quantum’u almayı düşünüyor musunuz?
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

32 yorum - “Fly Quantum IQ4513 Kutu Açılımı ve Fiyat Bilgileri”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Telefon müziği hangi nereden değiştiriliyor acaba bir türlü bulamadim

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Ekran görüntüsü nasıl alınıyor

 3. SDN Okuru dedi ki:

  mrb yaklasik bir haftadir kullaniyorum fiyatinin bin tl ye yukseltilmesi benimde canimi sıkti ama aldim benim pek bir şikayetim cabuk şarji bitiyor ve dolmasi uzun suruyor diyer androidlere nazaran ve ekran alintisi yapilabiliyormu eger bilgisi olan varsa sevinirim

 4. SDN Okuru dedi ki:

  telefon iyi tıkır tıkır çalışıyor 1000 tl ye iyi telefon tavsiye ederim
  hocam ekran görüntüsü nasıl alınıyor cevaplarsanız sevinirim

 5. egmnefnd dedi ki:

  Bu arada birde not ileteyim telefon þuan rusyada (ordaki adýyla tornado one – çift hatlý sadece) 9990 ruble yani bugünün kuruyla 330 lira

 6. egmnefnd dedi ki:

  Fly Quantum ilk haberleri çýktýðýnda önce heyecanladýðým ama daha sonrasýnda yanlýþ ilerleyen (hatta ilerleyemeyen) pazarlama stratejileri konusunda artýk kafamda soru iþaretleri yaratan bir marka ve model oldu. ürün ekim ayýnda ismiyle hayatýmýza girdi kasýmda satýþa cýkacaktý zor bela kasým sonunda kliksada ürünü gördük.. ürün fiyat olarak silikon vadisi shiftdelete ve bircok mecrada 899 lira olacak dendi ama sonradan bir baktýk ki bu ön satýþ rakamýymýþ ama hiç bir konuþmada ki bu Bilgin beyin röportajý dahil önsatýþ fiyatý olarak deðil bu ürünün normal satýþ fiyatý olarak konuþuldu.Sonra burdaki kutu açýlýmý videosunda 999 lira olan kliksadaki satýþ fiyatýnda bu aradaki 100 lira farkýn bazý hediyelerle tölare edileceði söyleniyor ama Fly müþteri hizmetlerini aradýðýmda bu konu hakkýnda bir bilgilerinin olmadýðýný söylüyorlar ürün kutuda ne varsa öyle gelecek diyorlar.Þimdi kim bu iþin aslý astarý nedir.. Bilgin beyin ekibi bence çuvallamýþtýr.. lütfen artýk bu konu hakkýnda biri net bi açýklþama yazsýn ocak geldi hala telefon bir tekno maðazada yok !! Fiyat sorununu çözmeliler madem 899dan satamýyacaksýnýz niye bütün mecralarda fiyatý 899 lanse ettiniz.. Baþarýlý bir ürün beceriksiz bir ekibin yüzünden gerçekten heba oluyor.. Böyle giderse birçok kullanýcý (ki bende biraz daha bu sürünceme devam ederse) Huawei p7 veya g7 ye yönelecektir..

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Benimkisi ondan çok güzel ya

 8. SDN Okuru dedi ki:

  tek renk mi acaba beyaz veya başka renk seçeneği var mı

 9. SDN Okuru dedi ki:

  iyi bir yormcusunuz tebrik ve teşekkür ediyorum

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Quattro var bide onu inceleseniz:)

 11. SDN Okuru dedi ki:

  bu telefonları inceledikten sonra ne yapıyorsunuz?:)

 12. SDN Okuru dedi ki:

  çift hatlı olsaydı çok iyi olurdu

 13. SDN Okuru dedi ki:

  android lolipop alacak mı bu cihaz?

 14. SDN Okuru dedi ki:

  Z4 çıkana kadar bu tip telefonların çıkması bana zorla al diye haykırıyor adeta neyse çıksın birileri kullansın belkide alabilirim ama kardeşim bir alt modelini elinin tersi ile kırmıuştı çok komik ama olmuştu işte sırf dondugu için 1 hafta kullanmadı yani o sebebten dolayı birazcık tedirginim ama bu telefonun + sı çok özellikler gerçekten cezbedici bir çok markaya göre ….

 15. murat25 dedi ki:

  Ben telefonu ve firmayý ingilterede ki 2 arkadaþýma ***** hiç düþünmeden alýnacak bir cihaz olduðunu sö***** tornado isimli bir versiyonu ile ayný özelliklere sahip bir cihazmýþ.þu an rusya da satýlý***** Rusya da çarþamba günü satýþa çýký***** göre bence bedava ***** de bizim millet sabýrsýz.herþeye hemen önyargýlý yaklaþý***** açýlýmý yeni yapýlýyorsa vardýr birþey diye düþü***** babamýzýn malý deðil ki hemen çýkar çýkmaz kutusunda getirilsin.

 16. SDN Okuru dedi ki:

  1A’lik şarj aleti 2000+ mAh bataryayı kısa bir sürede nasıl şarj edebilir ki?
  En az iki saat beklemek lazım tam şarj için.

 17. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaş bu vakitten sonra 2000 ***** ve Android 5.0 güncellemesi almayacak telefonlar alınmaz.

 18. SDN Okuru dedi ki:

  Batarya düşük.

 19. KatyPerry dedi ki:

  Telefonu alacak kiþilere yardýmcý olacaktýr.

 20. SDN Okuru dedi ki:

  Pil hariç gercekten fiyat performans olarak iyi bir telefon gibi görünüyor. Pil bence en az 3000 mah olmaliydi. 2000 mah pil hangi akla hizmet anlamadim.

 21. tolgacem dedi ki:

  Bazý arkadaþlar inatla sormuþlar, daha önce incelediðiniz telefonu neden kutu açýlýmýný yeni yayýnlýyorsunuz diye. Videoda da yazýda da belirttik ama sadece baþlýða bakýp yorum yapýyorlar ***** />

  Daha önce bize mühendislik örneði cihaz geldi ve kutusuzdu. Þimdi cihaz ön sipariþe açýldý, Türkiye’de satýþa çýkacak biz de kutulu sürümünü getirdik. Yani satýn alýnacak cihazdan bunlar çýkacak.

  Kutu açýlýmý olmasa neden yok, yapsak neden öyle böyle. Bakmadan amma yorum yazan, konuþan var ya. Türkiye’deki yeni nesilin sorunu. Hiç okuma, bakma yok. Direkt yorum. Bir bak arkadaþ. düþün…

 22. SDN Okuru dedi ki:

  Bunu zaten incelemedinizmi? İnceledikten sonra kutu acilimi

 23. SDN Okuru dedi ki:

  Harika görünüyor ancak 2150 mah bu cihaza ne kadar yeterli !

 24. SDN Okuru dedi ki:

  Sorun batarya

 25. SDN Okuru dedi ki:

  Fiyatına göre donanımına bakılırsa alınabilecek bir telefon.

 26. SDN Okuru dedi ki:

  Bu fiyatlarda bu özelliklerde bir telefon bence çok iyi

 27. SDN Okuru dedi ki:

  Kulaklık kalitesizim diye bağırıyor

 28. SDN Okuru dedi ki:

  Daha kaç kere inceleyeceksiniz merak ediyorum 🙂

" Fly Quantum IQ4513 Kutu Açılımı ve Fiyat Bilgileri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fly Quantum IQ4513 Kutu Açılımı ve Fiyat Bilgileri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fly Quantum IQ4513 Kutu Açılımı ve Fiyat Bilgileri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "