Okunma

For Honor betası kazanma şansı!


20 Ocak 2017 Cuma 11:10
For Honor betası kazanma şansı!

Ubisoft tüm platformlarda 26 – 29 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan For Honor Kapalı Betasının içeriğini açıkladı. Oyuncular dört gün boyunca yeni çoklu oyuncu içeriğini, yeni haritaları ve yeni oynanabilir kahramanları deneyebilecekler.

Ubisoft ayrıca oyuncuların For Honor savaşçılarının hikayelerini öğrendiklerinde kapalı beta kodu ile ödüllendirilecekleri interaktif web sayfası SCARS’ı da yayına aldı.

Hikayeyi öğrenin For Honor betasını kapın

Oyuncular Kapalı Beta süresince üç farklı For Honor fraksiyonu olan şövalyeler, vikingler ve samuraylar’ın 12 farklı kahramanından dokuzu arasından seçim yaparak ne tür savaşçılar olduklarını öğrenebilecekler.

Her kahraman kendine özgü oyun stiline, zırh setine, silahlara, yeteneklere ve ilerlemeye sahip olacak. Oyuncular For Honor’ın beş farklı çoklu oyuncu modundan üçünde (Dominion 4v4, Brawl 2v2 ve Duel 1v1) birbirlerine karşı mücadele edebilecekler.

For Honor’ın yeni dijital deneyimi SCARS’ta silahlardaki yara izleri size büyük savaşçılar arasındaki sıkı ve kanlı savaşların hikayesini anlatacak. Warden, Kensei ve Raider savaşçıları için 12 farklı ve özel hazırlanmış video bulunuyor.

Oyuncular Kılıç, Balta veya Japon Kılıcı arasından seçim yaparak silahın üç farklı öğesini değiştirebilecek ve 192 farklı kombinasyon yaratabilecekler. Silahlarını yaratan oyuncular savaşın bitmek bilmeyen döngüsüne katılarak Kapalı Beta kodlarına erişebilecekler.

:: For Honor betasına katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" For Honor betası kazanma şansı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere For Honor betası kazanma şansı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda For Honor betası kazanma şansı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "