Okunma

Forcepoint yeni nesil siber koruma sunuyor!


27 Haziran 2018 Çarşamba 10:30
Forcepoint yeni nesil siber koruma sunuyor!

2015 yılında Raytheon Cyber Products ve Websense’in birleşmesiyle kurulan Forcepoint, Websense’in kullanıcı koruma, veri güvenliği ve bulut uzmanlığı ile Raytheon’un iç tehdit ve analitik teknolojisini ve Stonesoft’un yeni nesil ağ güvenlik kabiliyetlerini tek bir çatı altında buluşturuyor.

Forcepoint 20.000’den fazla kuruma hizmet sağlıyor

Buluta erişim güvenlik aracısı (CASB) Skyfence’i de bünyesine katan Forcepoint, 2017 yılı itibariyle bulut uygulama güvenliği ve görünürlüğü alanını da kapsayan bir hizmetler bütünü sunuyor.

Bu sayede 360 derece siber koruma sunan Forcepoint deneyimli ekibiyle aralarında üst düzey güvenlikle korunan büyük ölçekli kurumların da olduğu 20.000’i aşkın kuruma hizmet sağlıyor. Sahip olduğu uzmanlıkla Forcepoint, güvenlik süreçlerini sadeleştirerek şirketlerin hem veriye hızlı ve kolay bir şekilde erişmesine olanak tanıyor hem de veri ve bilgi hırsızlığının önüne geçiyor.

Forcepoint avantajlarından yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Forcepoint yeni nesil siber koruma sunuyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Forcepoint yeni nesil siber koruma sunuyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Forcepoint yeni nesil siber koruma sunuyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "