Okunma

Formspring’te Milat!


20 Eylül 2010 Pazartesi 11:27
Formspring’te Milat!

Yeni nesil sosyal medya aracı olan Formspring, oldukça büyük bir dönüm noktasını atlattığını geçtiğimiz hafta sonu bildirdi. Öyle ki, Formspring‘te 1 milyar soruya cevap verildi.

 

 

Formspring, son 1 yıl içerisinde popülerliğini oldukça artırarak 16.500.000 kullanıcıya ulaştı. Sadece iki ay önce 14.000.000 kullanıcısı olan Formspring’te dakikada yaklaşık 9.000 soruya cevap veriliyor ve günlük en fazla 5.000.000 soruya cevap verilmiş.

Bu büyük sıçramanın ardındaki sebep ise Twitter ve Facebook gibi büyük sosyal ağlara ayak uydurma ve bu tür paylaşım sitelerinin oldukça fazla kullanılması gösteriliyor.

:: Formspring’i kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız, Formspring hayatınızda ne kadar önem taşıyor?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172315-formspringte-milat.html

Yazan: Kağan Koçdemir
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Formspring’te Milat! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Formspring’te Milat! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Formspring’te Milat! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "