Okunma

Formula 1’e Yeni Sponsor


27 Kasım 2008 Perşembe 09:00
Formula 1’e Yeni Sponsor

Cep telefonları, televizyonları ve diğer elektronik ürünleriyle bilinen Koreli teknoloji firması LG, Formula 1 yarışlarının büyük sponsorlarından biri olmak için gerekli anlaşmayı imzaladı. Ocak ayından itibaren hem Global hem de Teknoloji Partneri unvanı kazanan LG, beş yıllık anlaşma süresi boyunca yarışların resmi zaman tutma ve televizyonlara bilgi sağlama işlerinden sorumlu olacak. Anlaşmayla ilgili olarak her iki taraf da memnuniyet açıklamaları yaparken, LG‘nin F1‘e ne kadar ödediği ise belirtilmedi.

:: Formula 1 sponsorluğu LG’ye yarar mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Formula 1’e Yeni Sponsor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Formula 1’e Yeni Sponsor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Formula 1’e Yeni Sponsor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "