Okunma

Fortnite’a yeni silahlar geldi! Yaz etkinliği başladı


25 Haziran 2019 Salı 23:30
Fortnite’a yeni silahlar geldi! Yaz etkinliği başladı

Fortnite 9.30 güncellemesi yayınlandı. PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil platformlarda yerini alan güncelleme ile gelen yeniliklerden birisi de, 14 gün sürecek olan yaz etkinliğinin oyuna eklenmesi oldu.

Bunun haricinde yeni silahlar ve iyileştirmelerde oyuncular ile buluştu.

Fortnite 9.30 güncellemesi yayınlandı

Bu hafta eklenen yeni silahlardan birisi Revolver oldu. Epic’in güçlü olarak nitelendirdiği ögeye genelde sandıklarda, otomatik satış makinelerinde, tedarik düşüşlerinde veya yağma Taşıyıcılarında denk gelebilirsiniz.

Söz konusu eşyayı oyuna ekleyen Epic, birkaç tane eşyayı da oyundan ihraç etti. Yani Impdase Grenades, Rift-Go-Go, Pirate Cannon ve nadir Taktik dürbünlü tüfeği oyundan çıkarttı. Ayrıca Epic, Flint Koncok Pistol ve yarı otomatik dürbünlü tüfeğin mevcudiyet oranını düşürdü. Silahların teknik ayarlarını da güncelleyen Fortnite ekibi, bazı silahlarda oynamalar yaptı.

Fortnite 9.30 güncellemesi yayınlandı

Örneğin: Drum Gun’nun ateş hızı 9 iken 8’e düşürüldü. Bunun haricinde ağır saldırı tüfeğinin hasar puanı bir miktar arttırıldı. Ayrıca Arz Llamas’a da düzenlemeler yapıldı. Maç başına üç yerine beş adet yer alacak ve malzeme kapasitesi 200 yerine 350’ye çıkartıldı.

Ayrıca geliştirici firma söz konusu 14 günlük yaz etkinliği kapsamında birkaç silahı da oyuna geri getirdi. Sıra dışı ve nadir bulunan pompa av tüfekleri, Shockwave bombası ve bastırılmış SMG şimdi tekrar oyunda yer alıyorlar. Epic, 14 günlük yaz etkinliğinde her gün 24 saat boyunca farklı bir silah ekleyeceğini duyurdu.

Oyuncular bu etkinlik süresince birçok günlük içerik kazanacak. Bunun içinde her gün kildini açmak için görevleri tamamlayarak ödüllere erişebilecekler. Bunların haricinde Fortnite mağazasına yeni eşyalar da eklenecek. Son olarak ise her gün sınırlı bir zaman modu snulack ve bunların arasında Wick’in Bounty’si olan John Wick çapraz LTM’nin yanı sıra su balonlarıyla birbirlerini elemeye çalışan oyuncuları olan Splashdown Squads gibi birkaç yeni mod oyuna dahil edilecek.

Oyunun güncelleme notlarına resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Fortnite’a yeni silahlar geldi! Yaz etkinliği başladı”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Pompalı geri döndüüü :))))

 2. Anonim dedi ki:

  boklar boklar. siz bir boksunuz.

 3. Anonim dedi ki:

  apexteki wingmanın keyfini gördüler, pubg de fortnite ta benzer bir silah ekledi oyuna.

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bu nasıl haber kardeş ingilizce özürlüsü müsün her şeyi yanlış yazmışsın

" Fortnite’a yeni silahlar geldi! Yaz etkinliği başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fortnite’a yeni silahlar geldi! Yaz etkinliği başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fortnite’a yeni silahlar geldi! Yaz etkinliği başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "