Okunma

Fortnite çalışanları ilk kez yaz tatiline çıkıyor


24 Haziran 2019 Pazartesi 18:30
Fortnite çalışanları ilk kez yaz tatiline çıkıyor

Fortnite çalışanları ilk kez yaz tatiline çıkıyor. Yapılan açıklamaya göre, ilk defa yazın izinli olacak çalışanlar, tatiline başlamış durumdalar.

Bu süreçte oyuncular tabii ki oyunu oynamaya devam edebilecek. Gelen bir diğer yeni bilgiyse oyunun 10. sezonu geldiğinde sistem gereksinimlerinde ciddi bir değişimin yaşanacağı. Oyun artık düşük sistemli bilgisayarlarda oynanamayacak.

Fortnite çalışanları ilk kez yaz tatiline çıkıyor

Uzunca süren çalışmaların arkasında elbette büyük bir ekip var. Daha önceki dönemlerde hiçbir şekilde yaz sezonunda izin vermeyen Epic Games, bu yıl ilk defa yaz sezonunda çalışanlarına izin verdi. Şirket, oyunun istenildiği popülerliğe ulaşmasının ödülünü çalışanlarına sunmuş oldu.

Fortnite çalışanlarının izne ayrılacağı tarih aralığı ise şöyle: 24 Haziran – 8 Temmuz 

Hedeflendiği gibi 9. sezon kaldığı yerden devam edecek. Ancak bu süreçte hiçbir turnuva yer almayacak. Bunun haricinde oyunda ciddi sorunlar olma ihtimaline karşın önemler alındığı da gelen bilgiler arasında.

Yaklaşık 1.000 geliştiricisi olan Fortnite ekibine 200 kişinin de katılmak istediği söyleniyor. Oyunun son dönemdeki yükselişi ve başarısı göz önüne alındığında bu durumun normal olduğunu söyleyebiliriz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Fortnite çalışanları ilk kez yaz tatiline çıkıyor”

  1. Anonim dedi ki:

    Hem pcde hem telde oynuyorum, eğlencesi bu kadar yüksek başka bir oyun daha gelmedi diye düşünüyorum 😀

    1. Anonim dedi ki:

      Katılıyorum

" Fortnite çalışanları ilk kez yaz tatiline çıkıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fortnite çalışanları ilk kez yaz tatiline çıkıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fortnite çalışanları ilk kez yaz tatiline çıkıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "