Fortnite’ta eğlenceli bir yenilik geliyor


18 Kasım 2020 Çarşamba 16:15
Fortnite’ta eğlenceli bir yenilik geliyor

Fortnite’ın yeni gelen güncellemesiyle oyuncular, oyun içinde görüntülü sohbet etme imkanı yakalayacaklar. İlk etapta PC, PS4 ve 5‘te mevcut olacak görüntülü sohbet özelliğinde faydalanmak içinse Epic Games tarafından satın alınan Houseparty adlı ücretsiz uygulamayı kullanmanız gerekecek. Fortnite görüntülü sohbet özelliği ile oyunculara daha eğlenceli bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

Fortnite görüntülü sohbet etme imkanını oyunculara sunuyor

Epic Games, ilk olarak PC ve PlayStation konsollarında olmak üzere Fortnite’ın artık Houseparty sohbet uygulaması sayesinde görüntülü sohbete sahip olduğunu açıkladı. Yeni sohbet özelliğinden faydalanmak için Epic Games hesabınızla entegre bir Houseparty hesabınız olması gerekiyor. Ayrıca Houseparty uygulamasının yüklü olduğu iOS ya da Android bir telefona da ihtiyacınız olacak. Telefon kamerasını bir webcam olarak kullanan uygulamada yüzünüzü doğru şekilde çerçeveleyerek kullanmaya hazır hale getireceksiniz.   

Fortnite görüntülü sohbet etme özelliği getiriyor

Çok sayıda genç oyuncu kitlesi olan Fortnite, görüntülü sohbet özelliğini şimdilik 13 yaş ve üzeri kullanıcılar için aktif etmiş durumda. Öte yandan yüzünüzün görünür olup olmamasını tespit edecek algoritmaya sahip olan Houseparty, yüzünüzü tespit edemediğinde kameranızı kapatıyor. Ayrıca diğer kullanıcıların sizin odanıza katılmamasını ve sadece arkadaşlarınızla olmak için ekranın altındaki kilide dokunmanız yeterli olacak. İstediğiniz zamansa kilitli odayı açmanız mümkün olacak.

Konuyla ilgili yaptığı basın açıklamasında Epic, uygulamanın şimdilik sadece PC ve PlayStation için var olduğunu ve gelecekte daha fazla platformu destekleyip desteklemeyeceğini hep birlikte göreceklerini belirtti.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fortnite’ta eğlenceli bir yenilik geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fortnite’ta eğlenceli bir yenilik geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fortnite’ta eğlenceli bir yenilik geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  2. 2 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  3. 3 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  4. 4 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  5. 5 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  6. 6 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  7. 7 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  8. 8 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  9. 9 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  10. 10 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!