Fortnite kıyameti için gün sayıyor!


23 Mayıs 2020 Cumartesi 19:00
Fortnite kıyameti için gün sayıyor!

2018 yılında çıkış yaparak oyuncuların kalbinde taht kuran oyun Fortnite kıyameti için gün saymaya başladı. Gittikçe popüler hale gelen ücretsiz battle-royale oyununa yeni güncellemenin işaretçisi olarak bir kıyamet sayacı eklendi. Başta anlamlandırılamayan sayaç görünüşe göre oyuna gelecek olan değişikliklere işaret ediyor.

Fortnite kıyameti sayacı kafaları karıştırdı

Oyuna bugün eklenen sayaç oyunun giriş ekranında ve oyun haritasının içerisinde yer alıyor. Bu tarz ilginç objeler oyuna sezonların habercisi olarak ekleniyordu fakat sayacın sona erme tarihini 30 Mayıs olarak görüyoruz. Yeni sezon ise oyuna 4 Haziran‘da geliyor. Bu da demek oluyor ki yeni bir sezondan önce bazı değişiklikleri gözlemleyeceğiz.

fortnite kıyameti

Oyuna “Storm the Agency” adlı etkinliğin ekleneceğini zaten biliyorduk, haftaya eklenmesini beklediğimiz etkinliğin tarihi de belli olmuş oldu. Bu sayaca bakarak söyleyebiliriz ki yeni etkinlik 30 Mayıs Cumartesi günü oyuncularla buluşacak. Oyunun giriş ekranındaki görsel dışında Agency binasının üstünde de bulutları görüyoruz, bu bulutlar henüz fırtınaya sebep olmuş olmasa da yeni etkinlikte göreceğiz.

Fortnite kıyameti olarak adlandırdığımız olay aslında yeni bir etkinliğin gelişi, bu etkinlikte nasıl bir temayla karşılacağımız ise merak konusu. Yine de tüm sorularımız 30 Mayıs’ta cevap bulmuş olacak.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Fortnite kıyameti için gün sayıyor!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Saati tam olarak kaçta olacak

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Fortnite.

" Fortnite kıyameti için gün sayıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fortnite kıyameti için gün sayıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fortnite kıyameti için gün sayıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "