Fortnite’ta yeni konser J Balvin tarafından verilecek!


21 Ekim 2020 Çarşamba 15:51
Fortnite’ta yeni konser J Balvin tarafından verilecek!

Biliyorsunuz Fortnite oyunun içinde ünlü sanatçılarla birlikte konser veriyor ya da film gösterimleri yapıyor. Haliyle oyunun içindeki bu etkinlikler milyonlarca kişinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Bu geleneği devam ettirme gayretinde olan Fortnite, Cadılar Bayramı teması kapsamında J Balvin konserine ev sahipliği yapacak. Oyunseverleri ve J Balvin hayranlarını oyunda toplamak isteyen Fortnite konser tarihini de verdi.  Fortnite J Balvin konseri ile milyonlara seslenmeyi hedefliyor.

Fortnite J Balvin konseri ile yeni bir rekor kıracak mı?

Epic Games imzalı olan Fortnite bir süredir mobil tarafta Apple ile ilgili sorunlar yaşıyordu. Bu günleri biraz olsun geride bırakmayı başaran Epic Games, Fortnite’ın Party Royale modu için sevilen sanatçı J Balvin ile birlikte çalışıyor.

Bu konser, XR teknolojisini yani çapraz gerçeklik teknolojisini ilk kez kullanmış olacak. J Balvin’in Afterlife Party parçasını sahnede söyleyecek. 31 Ekim’de 21.00 ET, Türkiye saati ile gece yarısı 4’te olacağı için 1 Kasım tarihine denk gelen etkinlik, oyuncuların oyuna bağlılığını güçlendirmeyi hedefliyor.

Fortnite J Balvin konseri-00

Perili Parti’nin ilk gösterimi sona erdiğinde, J Balvin’in performansının tekrar izleyebilirsiniz. 1 Kasım TSİ 21.00 ve 2 Kasım TSİ 02.00’de yine Ana Sahne’de izleyebilirsiniz. İsterseniz ilk gösterimi ve 2 Kasım TSİ 02.00’deki tekrar yayınını arkadaşlarınızla birlikte Houseparty görüntülü grup sohbet uygulaması ile izlenebilecek.

Fortnite, koronavirüs salgını nedeniyle insanlar zorunlu olarak evde kaldığından beri, son birkaç aydır Fortnite’deki canlı konserler ve diğer etkinlikleri gerçekleştiriyor. Oyuncular tarafından ilgiyle karşılanan bu oyun içi etkinlikler, oyunun rekor kırmasını da sağladı. Öyle ki aylar ince gerçekleşen Travis Scott konseri 12,3 milyon oyuncu ile rekor kırmıştı.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
3 ay önce

Sanalika’da konserler olurdu eskiden o geldi aklıma:D

" Fortnite’ta yeni konser J Balvin tarafından verilecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fortnite’ta yeni konser J Balvin tarafından verilecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fortnite’ta yeni konser J Balvin tarafından verilecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  2. 2 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  3. 3 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  4. 4 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  5. 5 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  6. 6 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  7. 7 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  9. 9 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  10. 10 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!