Okunma

Forumda Bilgi Alışverişine Yoğunlaşalım!


01 Ekim 2009 Perşembe 13:06
Forumda Bilgi Alışverişine Yoğunlaşalım!

Google, kullanıcıların bilgiye daha çabuk ulaşması için elinden geleni yapıyor. Son olarak, arama motoruna “Sıcak Başlıklar” özelliğini eklemeye hazırlanan Google, şimdi de algoritmada birkaç değişikliğe gidiyor. Bundan böyle arama sonuçlarında, forum linkleri daha da ön planda olacak. Böylece kullanıcılar, bilgi hazinesi içeren forumlardan yararlanabilecek.

Arama sonuçlarına bağlı olarak, bilgiye ulaşmak için hızına hız katmayı amaçlayan Google, bu yeniliğiyle birlikte, forum yöneticilerini de sevindirdi. Zira forumlar için bu, büyük bir kazanç olacak. ShiftDelete.Net Forumu da, sahip olduğu bilgi birikimini, her geçen gün daha da arttırmaktadır. Google’ın bu yeniliğiyle birlikte Forum, daha çok kitleye hitap edecektir.

:: Bu gelişme, forumumuza nasıl yansıyacaktır?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Forumda Bilgi Alışverişine Yoğunlaşalım!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    çok kötü olmuş ya her forum sdn gibi değil ki sağlam bilgi çıksın karşımıza artık içimiz dışımız “linkleri/içeriği görmek için üye olun” olur umarım google bunun için birşeyler düşünmüştür

" Forumda Bilgi Alışverişine Yoğunlaşalım! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Forumda Bilgi Alışverişine Yoğunlaşalım! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Forumda Bilgi Alışverişine Yoğunlaşalım! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "