Okunma

Forza 4 Season Pass Sistemini Kullanacak


22 Eylül 2011 Perşembe 17:15
Forza 4 Season Pass Sistemini Kullanacak

Xbox 360 platformunun güçlü kozlarından Forza Motorsport 4, Season Pass ile oyuna çıkacak ek paketlerin ödemesini şimdiden yapmamızı sağlıyor. Elbette faydası yok değil.

Eğer 30 dolar karşılığında Season Pass’i satın alırsanız gelecek 6 indirilebilir içeriğe daha ucuz sahip olmanız mümkün olacak. Bu indirilebilir içerikler ise Kasım 2011 ve Nisan 2012 tarihleri aralığında çıkış yapacaklar.

:: Season Pass’i almayı düşünüyor musunuz?
yazarAta Ateş

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyan Ata; teknoloji, müzik, film ve popüler kültür yazılarıyla SDN’de kariyerine devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Forza 4 Season Pass Sistemini Kullanacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Forza 4 Season Pass Sistemini Kullanacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Forza 4 Season Pass Sistemini Kullanacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "