Okunma

Forza Motorsport 3 Fırında!


08 Ocak 2009 Perşembe 19:26
Forza Motorsport 3 Fırında!

Xbox 360‘ın en başarılı yarış simülasyonu Forza serisinin yeni oyununun yapım aşamasında olduğu ortaya çıktı. Turn-10 tarafından geliştirilen ve genelde PlayStation’daki Gran Turismo ile kıyaslanan Forzo serisinin 3. oyunu, ilk oyunda da Turn-10 ile çalışan tasarım stüdyosu Kaarbo Design‘ın web sitesinde kazara yayınlandı.

Hata fark edilince ilgili resim hemen kaldırılsa da, Forza serisinin hayranları aşağıdaki kareyi yakalamayı başardı. Forza 3 logosunun açıkça gözlenebildiği resim, oyunun varlığı için ispat niteliğinde olsa da, Forza Motorsport 3‘ün Xbox 360’a mı yoksa bir sonraki Microsoft konsoluna mı çıkacağını belli etmiyor.

:: Forza Motorsport serisini oynadınız mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Forza Motorsport 3 Fırında! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Forza Motorsport 3 Fırında! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Forza Motorsport 3 Fırında! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "