Okunma

Forza Motorsport 3’ten Tasarım Videosu


24 Temmuz 2009 Cuma 13:28
Forza Motorsport 3’ten Tasarım Videosu

Gran Turismo‘nun en büyük rakibi olan Forza Motorsport’un üçüncü versiyonu için geri sayım sürerken, oyunla ilgili videolar gelmeye devam ediyor. Eğer herhangi bir erteleme olmazsa 27 Ekim‘de satışa sunulacak olan Forza Motorsport 3 için yayınlanan görsel, oyunun tasarımcılarının açıklamalarıyla zengileştirilmiş.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/11395/t_forzam3_design_wt_gt.flv#

Grafiklerinin son derece gerçekçi olduğu görülen Forza Motorsport 3’te şaşırtıcı akrobatik hamleler yapmak da mümkün gözüküyor. Öyle ki, videoda araçların belirli bir düzen içerisinde gerçekleştirdikleri şov, dikkat çekiyor. Gamestop sitesinden ön satışına başlanan yapımın etiket fiyatı, 79.99$ olarak belirlenmiş. Yapımın kutusundan şu materyaller çıkıyor:

* Forza Motorsport 2 GB USB bellek ve anahtarlık.
* Forza Motorsport VIP Üyelik ve özel otomobil paketi
* Özel Collector’s Edition otomobil paketi
* Özel Forza Motorsport 3 teması

İki disk olarak yayınlanacak olan yapımda 400 aracın yer bulacağı açıklandı. İlk diskte oyunun genel içeriğinin bulunacakken, ikincisinde ise ekstra araçlar ve parkurlar olacak…

:: Sizce yeni çıkacak Forza Motorsport 3’ün mü yoksa Gran Turismo 5’in mi grafikleri daha iyi?

{AUTHOR}
{ARTICLE_LINK}
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Forza Motorsport 3’ten Tasarım Videosu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Video’ya bakınca insanın ağzı açıkta kalıyor ama oyunun gerçek görüntülerini görünce de insan kendini “yuh” demekten alıkoyamıyor. Gerçekten yuh yani, veremeyeceğiniz görüntü kalitesini niye trailer’a koyarsınız ki!

Geri bildirim