Okunma

FourSquare’den Fotoğraf Atağı


21 Aralık 2010 Salı 14:30
FourSquare’den Fotoğraf Atağı

Kullanıcıların gezip dolaştığı yeri paylaştığı sosyal ağ platformu FourSquare sisteminde yenilik yapacağını duyurdu. Cep telefonları için özel uygulamaya sahip olan platform sizi gezmeye teşvik ediyor.

Kullanıcı burada gezip yeni yerleri ziyaret ettikçe sistem ona sosyallik puanları veriyor. FourSquare‘in yeni sisteminde kullanıcılar sadece ‘ben buradayım‘ demekle kalmayacak bulundukları mekanlarla ilgili görselleri de paylaşabilecek.

 


FourSquare’i nasıl kullanacağınızı görmek için tıklayınız

 

Yeni Sistem Nasıl Çalışacak?

Şimdilik sadece iPhone‘da yürürlükte olan sistem de kullanıcılar Facebook ve Twitter’a benzer bir sayfada çektikleri fotoğrafları paylaşabilecek.

FourSquare‘e gelen diğer bir yenilk ise yorumlama sisteminde yapıldı. Kullanıcılar bir birlerinin yüklediği fotoğraflara yorum yapabilecek. Platformun popülerleşmesini sağlayan Facebook ve Twitter entegrasyonu ise yeni sistemde de devam edecek.

Ancak, Facebook ve Twitter üzerinden bu fotoğraflara yapılan yorumlar görünmeyecek.

:: FourSquare’i kullanıyor musunuz? Sizce yeni sistem kullanıcıların ilgisini çekecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" FourSquare’den Fotoğraf Atağı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere FourSquare’den Fotoğraf Atağı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda FourSquare’den Fotoğraf Atağı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "