Okunma

Foursquare Timeline’a Uygun Hale Geldi


16 Mart 2012 Cuma 09:30
Foursquare Timeline’a Uygun Hale Geldi

Facebook’un Timeline yani Zaman Tüneli profil sayfalarına geçiş süreci zorunlu olduğu için kullanıcılar isyan ediyor olsa da üçüncü parti firmalar da Timeline için özel hazırladıkları tasarımlarını bir bir sunmaya başladılar. Bunlara son olarak Foursquare eklendi. Foursquare artık daha derin Facebook entegrasyonuyla kullanıcıların Timeline profil sayfalarında gözükecek.

Artık ay bazında Timeline’da kendine büyük bir kutu edinen Foursquare, Facebook hesabınızla entegre etmeniz halinde son o ay içerisinde topladığınız rozetleri, toplam checkin sayınızı, en çok gittiğiniz yerleri toplu bir şekilde gösterecek. Bu da bir ayda nerelere gittiğinizin bir özeti olacak.

Aslında Timeline’ın özelliği de buydu. Yenilenen profil sayfaları artık diğer uygulamalarla daha fazla entegrasyon sağlayıp aylık verileri sunmayı amaçlıyordu. Zaman Tünelinizde artık nerelere gittiğiniz de Foursquare aracılığıyla kaydolmuş olacak. Böylece Facebook profiliniz sizin sanal kimliğiniz olmaya devam edecek.

:: Foursquare kullanıyor musunuz?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Foursquare Timeline’a Uygun Hale Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Foursquare Timeline’a Uygun Hale Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Foursquare Timeline’a Uygun Hale Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "