Okunma

FlickSquare Kullanıcılarına Müjde


30 Aralık 2010 Perşembe 16:30
FlickSquare Kullanıcılarına Müjde

Yazılım geliştiricisi Benny Wong, FlickSquare kullanıcılarının, Foursquare fotoğraflarını internete yüklemesini sağlayacak bir formül geliştirdi. Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta, iPhone ve Android telefon kullanıcıları için geliştirilen uygulamalar, fotoğrafların, Foursquare’e kolayca yüklemelerini sağlıyordu.

 

 

Flicksquare Öksüz Kalmadı!

Şimdi de FlickSquare sahipleri, fotoğraflarını istedikleri şartlarda keyifle paylaşabilecek. Üstelik Flick’teki kullanıcılarla kolayca iletişim kurabilecek ve Foursquare üyesi olmayan dostlarıyla bile paylaşım yapabilecekler.

Sistem Nasıl Kullanılır?

Sistemden faydalanmak çok ama çok kolay. Önce FlickSquare.me adresini ziyaret edin, sonra da Foursquare’de online olun. Ardından, FlickSquare’i, Foursquare’e “arkadaş” olarak ekleyin. 

 

 

Flick’in, Flickr’s OAuth uygulaması sayesinde bağlantı tahsis edin. Artık Foursquare’e eklenen her resim, FlickSquare’e de eklenecek. Fotoğraflarınızın altına istediğiniz bilgileri, isimleri, hatta konumuzu ekleyebilecek ve Flick uygulamalarının keyfini çatabileceksiniz.

:: Bu zekice uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" FlickSquare Kullanıcılarına Müjde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere FlickSquare Kullanıcılarına Müjde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda FlickSquare Kullanıcılarına Müjde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "