Okunma

Foursquare Yeni Tur Yatırıma Hazır


04 Kasım 2012 Pazar 21:08
Foursquare Yeni Tur Yatırıma Hazır

Foursquare, büyümesini sürdürürken hem mobil hem de konum tabanlı bir uygulama olarak değerini kanıtlıyor ve yatırımcı firmaların da iştahını kabartmayı sürdürüyor.

Türkiye’de de bir hayli popüler olan Foursquare’in 25 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı mevcut. Yeni tur yatırımla birlikte, Foursquare’in 50 ile 100 milyon dolar arasında bir yatırım daha alması bekleniyor.

Daha önce, Andreessen Horowitz, Spark Capital, Union Square Ventures gibi yerlerden 71 milyon doların üzerinde yatırım alan Foursquare, bu yeni yatırımlarla birlikte gelir modeli konusunda da farklılaşmaya gidebileceğini ortaya koyuyor.

Foursquare‘in resmi bir değerlemesi olmasa da, alınan bilgilere göre Foursquare‘in değeri şu an 300 ile 400 milyon dolar arasında.

:: Foursquare Yeni Tur Yatırıma Hazır
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Foursquare Yeni Tur Yatırıma Hazır”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    25 milyon üyesi var türkiyede haberim yok 😀

" Foursquare Yeni Tur Yatırıma Hazır konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Foursquare Yeni Tur Yatırıma Hazır ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Foursquare Yeni Tur Yatırıma Hazır ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "