Okunma

Foursquare’in iPhone 2.2.3 Sürümü Hatalı!


18 Ocak 2011 Salı 17:30
Foursquare’in iPhone 2.2.3 Sürümü Hatalı!

Bulunduğunuz konumu dostlarınızla paylaşmanızı sağlayan ve size, en eğlenceli mekanları tavsiye eden sosyal medya uygulaması Foursquare’in geliştiricileri, 7 Ocak 2011 tarihinde, Twitter’dan yaptıkları açıklamayla, iPhone 2.2.3 sürümünün hazır olduğunu bildirmişti.

Ne var ki uygulamada, büyük bir hata olduğu ortaya çıktı. “Places” bölümündeki yerleri incelediğinizde, tüm mekanların, size uzaklığının, “0 metre” olduğunu görüyorsunuz.

 

Yetkililerden Tavsiye

Foursquare yetkilileri, hatayı hızla fark edip, kullanıcıları uyararak, 2.2.4 sürümünü beklemelerini rica etti. Aracın 2.2.4 versiyonu, çok kısa süre içerisinde Apple uygulama dükkanındaki yerini alacak.

 

:: Konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Foursquare’in iPhone 2.2.3 Sürümü Hatalı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Foursquare’in iPhone 2.2.3 Sürümü Hatalı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Foursquare’in iPhone 2.2.3 Sürümü Hatalı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "